Kiedy otrzymam moje zamówienie?

  Większość zamówień rozpocznie przetwarzanie tak szybko, jak zakup online jest całkowicie zakończone. Po złożeniu zamówienia wybierając opcję płatności kartą kredytową nie będzie naładowany dopóki zamówienie jest wysyłane do Ciebie.

Zakres dostawy: 2-3 dni roboczych

Twoje zamówienie powinno dojść w ciągu dwóch dni roboczych, jeśli zamówienie przed 02:30 po południu. Otrzymasz e-mail z powiadomieniem, kiedy zamówienie zostało wysłane.

Jakie są moje koszty wysyłki?

  adidas pobiera płaskie ceny dostawy na statek do rozwiązania. Płaskie stawki odpowiadają metody dostawy. Ceny (. VAT) przedstawiają się następująco:

- Dostawa standardowa £ 3,95

Dla wszystkich zamówień przekraczających wartość £ 69, standardowa wysyłka jest oferowana za darmo.

  DOSTAWA

  W kasie, użytkownik zostanie poproszony o wybranie sposobu dostawy dla danego produktu (-ów). Całkowite koszty dostawy automatycznie obliczyć podczas kasy przed zakończeniem zamówienia. Gdzie mogę znaleźć informacje o śledzeniu o moim zamówieniem?

  Możesz śledzić stan dostawy w dowolnym momencie w sekcji "Moje konto" na stronie internetowej. Gdy zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz także potwierdzenie e-mail z numerem przesyłki. Z tym numerem przesyłki można śledzić swoje zamówienie bezpośrednio przez naszego partnera transportowego w dowolnym momencie.

Jakie są zasady programu?

  Niestety nie jesteśmy w stanie produktów walutowych. Wynika to z faktu, że nasza realizacja zleceń rozpoczyna się tak szybko, jak zamówienia. Jeśli chcesz wymienić towar, trzeba będzie zwrócić się do refundacji zakupu i złożyć nowe zamówienie. Jest to możliwe tylko, aby uzyskać zwrot w sprawie sprawozdań gdy zwrot jest zgodny z naszą polityką powrotną.

Jakie są zasady wrócić i ograniczenia?

  Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zamówienia, nasza gwarancja satysfakcji postara się, aby otrzymać zwrot.

Można przywrócić adidas zakupu w ciągu 30 dni od otrzymania zwrotu pełnej ceny. Jeśli zwrot wykracza poza ten okres, czy element jest zużyty, uszkodzony lub nie w oryginalnym opakowaniu, adidas nie może zaakceptować wracać rzeczy i nie może dać zwrot. Odzież powroty mogą być przyjmowane tylko wtedy, gdy oryginalna etykieta / hangtag nie został usunięty.